Tanácsadásra van szüksége?
Egyedi megoldást keres?

Az OTP Treasury releváns szakértelmével és tapasztalatával személyre szabott gyakorlati megoldásokat nyújt, ezáltal segítve Önt az optimális befektetési és tőkepiaci tranzakciós alternatíva megtalálásában. Hívja fel munkatársunkat!

Treasury Kereskedési és Értékesítési Főosztály /
Regionális Treasury Igazgatóság

Sales vezető

Demjén Ottó
Tel.: 1/ 288-7558
E-mail: Otto.Demjen@otpbank.hu

Lakossági csoport

Csillag Zsigmond
Tel: 1/ 288-7556
E-mail: Zsigmond.Csillag@otpbank.hu

Soós Frigyes
Tel.: 1/ 288-7571
E-mail: SoosF@otpbank.hu

Nagy István Milán
Tel.: 1/ 288-7554
E-mail: milan.nagy@otpbank.hu

Fekete Ákos
Tel.: 1/ 288-7553
E-mail: FeketeAko@otpbank.hu

Keresztyén Attila
Tel: 1/ 288-7552
E-mail: KeresztyenA@otpbank.hu

Vállalati csoport

Gordos Nóra Ilona
Tel.: 1/ 288-7549
E-mail: Nora.Ilona.Gordos@otpbank.hu

Imrei János
Tel.: 1/ 288-7555
E-mail: Janos.Imrei@otpbank.hu

Kis-Böndi Csinszka
Tel.: 1/ 288-7544
E-mail: Kis-BondiCs@otpbank.hu

Kosztelnik Roxána
Tel: 1/ 288-7541
E-mail: Roxana.Kosztelnik@otpbank.hu

Kovács Gyimóti Edit Orsolya
Tel.: 1/ 288-7542
E-mail: KovacsGyE@optbank.hu

Almási Anna (OTP Trader)
Tel: 1/ 298-3169
E-mail: AlmasiA@otpbank.hu

Intézményi csoport

Fábián Lóránt
Tel.: 1/ 288-7572
E-mail: Lorant.Fabian@otpbank.hu

Lovas Szilvia
Tel.: 1/ 288-7545
E-mail: LovasSz@otpbank.hu

Mladoniczki János
Tel.: 1/ 288-7551
E-mail: MladoniczkiJ@otpbank.hu

Tőkepiaci tranzakciók - Értékpapírkibocsátások,
Tőkepiaci Tranzakciók és Letétkezelési Osztály /
Regionális Treasury Igazgatóság

Szelényi György
Tel.: 1/ 298-4235
E-mail: szelenyigyo@otpbank.hu

Lőrincz Andrea
Tel.: 1/ 298-4377
E-mail: andrea.lorincz@otpbank.hu

 

Ez a böngésző sajnos nem tudja megjeleníteni a honlapunkat.

Kérjük, használja a legfrissebb Chrome, Firefox, Internet Explorer vagy Edge böngészőt.

Az Ön teendője:

  • nyisson új oldalt a fenti böngészők valamelyikén,
  • másolja be honlapunk linkjét a böngészősávba, és nyomja meg az Entert,
  • és már használhatja is az oldalunkat.

Ha kérdése van, írjon nekünk az informacio@otpbank.hu e-mail címen!

Your browser is not compatible with this site. Read more.