Vállalati tanácsadóink

Az OTP Bank tanácsadói a következő elérhetőségeken állnak a kis-, közép- és nagyvállalati ügyfelek rendelkezésére

Budapesti Régió

Bartók Vállalati Business Centrum
Szabó Lívia, tel.: +36-1-381-5737
E-mail: Szabo.Livia@otpbank.hu

Deák Vállalati Business Centrum
Kibédi Varga Richárd János, tel.: +36-1-486-6105
Mobil: +36-70-702-3955
E-mail: Richard.Janos.Kibedi-Varga@otpbank.hu

Flórián Vállalati Business Centrum
Sasvári Nóra, tel.: +36-1-436-6704
Mobil: +36-70-903-5185
E-mail: Nora.Sasvari@otpbank.hu

Nádor Vállalati Business Centrum
Sási Ágnes, tel.: +36-1-428-8403
Mobil: +36-70-437-2724
E-mail: Agnes.Sasi@otpbank.hu

Nagyvállalati Igazgatóság

Császiné Andorkó Judit, tel.: +36-1-472-3650
Mobil: +36-70-708-0731
E-mail: CsaszineA@otpbank.hu

Dél-alföldi Régió

Bács-Kiskun megye
Horváth Attila, tel.: +36-76-516-530
E-mail: horvathattila@otpbank.hu

Békés megye
Tóth Attila, tel.: +36-66-620-728
E-mail: tothattila@otpbank.hu

Csongrád-Csanád megye
Mészárosné Orbán Edit, tel.: +36-62-620-711
E-mail: MeszarosneOE@otpbank.hu

Jász-Nagykun-Szolnok megye
Major Lajos, tel.: +36-56-506-727
E-mail: MajorL@otpbank.hu

Dél-dunántúli Régió

Somogy megye
Szentes-Bulecza Rita, tel.: +36-82-501-923
Mobil: +36-70-902-6376
E-mail: Rita.Szentes-Bulecza.1@otpbank.hu

Baranya megye
Lelkes Blanka, tel.: +36-72-502-997
Mobil: +36-70-902-6365
E-mail: Blanka.Lelkes@otpbank.hu

Tolna megye
Rácz Balázs, tel.: +36-74-504-626
Mobil: +36-70-902-6366
E-mail: Balazs.Racz@otpbank.hu

Zala megye
Farkas Gábor, tel.: +36-92-503-826
Mobil: +36-70-518-4683
E-mail: Gabor.Farkas@otpbank.hu

Észak-dunántúli Régió

Győr-Moson-Sopron megye
Csizmadia Tamás, tel.: +36-96-508-518
E-mail: CsizmadiaT@otpbank.hu

Fejér megye
Brichter Ákos, tel.: +36-22-537-905
E-mail: Akos.Brichter@otpbank.hu

Vas megye
Rozmán Melinda, tel.: +36-94-519-534
E-mail: Melinda.Rozman@otpbank.hu

Komárom-Esztergom megye
Majoros Ágnes, tel.: +36-34-516-961
Mobil: +36-70-902-6340
E-mail: Agnes.Judit.Majoros@otpbank.hu

Veszprém megye
Hernádiné Pirkó Zsuzsanna, +36-88-546-471
E-mail: HernadinePZS@otpbank.hu

Északkelet-magyarországi Régió

Hajdú-Bihar megye
Váczi Gábor, tel.: +36-52-506-546
E-mail: vaczig@otpbank.hu

Heves megye
Mélypataki Nóra, tel.: +36-36-510-530
E-mail: Nora.Melypataki@otpbank.hu

Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Parázsó Tamás, tel.: +36-46-511-783
E-mail: parazsot@otpbank.hu

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Répási Attila , tel.: +36-42-524-115
E-mail: RepasiAt@otpbank.hu

Nógrád megye
Tari Zoltán, tel.: +36-32-521-918
Mobil: +36-70-443-2582
E-mail: Zoltan.Tari@otpbank.hu

 

Ez a böngésző sajnos nem tudja megjeleníteni a honlapunkat.

Kérjük, használja a legfrissebb Chrome, Firefox, Internet Explorer vagy Edge böngészőt.

Az Ön teendője:

  • nyisson új oldalt a fenti böngészők valamelyikén,
  • másolja be honlapunk linkjét a böngészősávba, és nyomja meg az Entert,
  • és már használhatja is az oldalunkat.

Ha kérdése van, írjon nekünk az informacio@otpbank.hu e-mail címen!

Your browser is not compatible with this site. Read more.