Karrierlehetőségek

Kit keresünk?

Az OTP Ingatlan Zrt. elkötelezett aziránt, hogy hosszú távon értéket teremtsen nemcsak megrendelői, és ügyfelei, hanem munkavállalói számára, alapot teremtve egy hosszú távú, kölcsönös partnerségre!

Önt keressük, ha

  • érdeklődik az ingatlanpiac iránt
  • ha tudja, hogy, Ön miben igazán jó, és miben kell még fejlődnie
  • ha elkötelezett és hosszú távú együttműködésre vágyik
  • ha folyamatos szakmai kihívásokat keres
  • ha motivált, megbízható munkaerőnek tartja magát
  • ha Ön az önmegvalósítás lehetőségét keresi munkájában

Amennyiben hisz abban, hogy a fentiek szerint Önt keressük, tekintse meg aktuális állásajánlatainkat! A beérkezett jelentkezéseket a pozíció leírásban meghatározott kritériumok alapján áttekintjük. Ha a meghirdetett pozícióra támasztott elvárásoknak megfelel, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Tájékoztatjuk, hogy álláshirdetéseinkre kizárólag adatvédelmi nyilatkozatunk elfogadásával tud jelentkezni.

Amennyiben nem talál elképzeléseinek megfelelő pozíciót aktuális hirdetéseink között, vagy éppen nincsen Társaságunknál nyitott pozíció önéletrajza alábbi e-mail címre való elküldésével bekerülhet adatbázisunkba. Adatait regisztráljuk, önéletrajzát megőrizzük, hogy amint szakmai hátterének megfelelő állás lehetőség adódik, megkereshessük Önt.

Önéletrajzát az info@otpingatlan.hu e-mail címre várjuk.

Miért érdemes csatlakoznia?

Célunk egy olyan csapat kialakítása és fenntartása, amely elősegíti a szervezet céljainak elérését a megfelelő szakemberek megszerzése, megtartása és motiválása révén. Sikereink elérésének kulcsa munkavállalóink ösztönözése a hatékony munkavégzésre, a szaktudás és képességek fejlesztésére, annak érdekében, hogy továbbra is sikeres, dinamikus és piacvezető céget építsünk!

Támogató a teljesítményt, erőfeszítéseket és hozzáértést elismerő vezetői gárda fogadja újonnan érkező kollégáinkat. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy olyan vezetőink legyenek, akik nagy figyelmet fordítanak a célok és elvárások egyértelmű meghatározására, a rendszeres visszajelzésre, és az eredmények, erőfeszítések elismerésére.

Nyitott pozícióink:

Értékesítő

(megbízási szerződéssel)

Feladatok:

Értékesítési, értékesítés-támogatási feladatok:

  • A Megbízó marketing rendszerének keretében érkező ügyfél regisztrációk feldolgozása; kapcsolatfelvétel, illetve időpont-egyeztetés az ügyfelekkel
  • Potenciális ügyfelek fogadása, ügyféligények feltérképezése, a megbízott által nyújtott lehetőségek prezentálása, kiválasztott lakások bemutatása
  • Ügyfél - vételi szándék esetén vételi ajánlat rögzítése; esetleges áralku során kommunikáció elősegítése a vevő és a Megbízó között
  • A Bankcsoport pénzügyi termékeinek bemutatása a vevőjelöltek részére, vevői érdeklődés esetén a vevőjelölt és Bank közti kommunikáció támogatása
  • Vételi megállapodás esetén szükséges dokumentáció elvégzése; együttműködés a Megbízott jogi képviselőjével
  • Megbízó Ingatlan és ügyfélnyilvántartó rendszerének nyomon követése, szükséges adminisztráció elvégzése a rendszerben
  • Megbízó által meghatározott költségkeret felhasználásával hirdetésfeltöltés ingatlanértékesítési weboldalakra, a hirdetés státuszának nyomon-követése
  • Értékesített lakások ügyfél részére történő birtokbaadása, a tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése (Megbízó műszaki felkészítését követően)

Szakmai Elvárások:

  • Felső, vagy középfokú végzettség
  • Legalább 2 – 3 éves értékesítési tapasztalat
  • Ingatlanértékesítési, vagy szolgáltatás-értékesítési tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, kompromisszum készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Angol nyelvtudás előny
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Utazási hajlandóság, mobilitás
  • Számlaképesség

Amit kínálunk:

  • Professzionális háttértámogatás
  • Kimagasló kereseti lehetőség
  • Központilag finanszírozott marketingtámogatás

Jelentkezését kérjük, hogy az info@otpingatlan.hu központi e-mail címünkre küldje meg.