Önkormányzati kapcsolattartóink

Az OTP Bank kapcsolattartói a következő elérhetőségeken állnak az önkormányzati ügyfelek rendelkezésére

Budapesti Régió

Nádor utcai Vállalati Business Centrum
Kocsis Szilvia, tel.: +36-1-428-8426
E-mail: kocsisszil@otpbank.hu

 

Dél-alföldi Régió

Bács-Kiskun megye
Vassné Tóth Anett, tel.: +36-76-516-526
E-mail: anett.toth.vassne@otpbank.hu

Békés megye
Dr. Zsurzsucz Zsolt, tel.: +36-66-620-709
E-mail: zsurzsuczzs@otpbank.hu

Csongrád-Csanád megye
Hódi Zsuzsanna, tel.: +36-62-620-769
E-mail: hodizs@otpbank.hu

Jász-Nagykun-Szolnok megye
Thurzó Éva, tel.: +36-56-506-719
E-mail: rozalia.eva.thurzo@otpbank.hu

Dél-dunántúli Régió

Somogy megye
Szentes-Bulecza Rita, tel.: +36-82-501-923
Mobil: +36-70-902-6376
E-mail: Rita.Szentes-Bulecza.1@otpbank.hu

Baranya megye
Tirkala Krisztina, tel.: +36-72-502-959
Mobil: +36-70-708-1334
E-mail: TirkalaK@otpbank.hu

Tolna megye
Weimertné Kiss Eszter, tel.: +36-74-504-624
Mobil: +36-70-508-2919
E-mail: Eszter.Kiss.Weimertne@otpbank.hu

Zala megye
Vas Gábor, tel.: +36-92-503-809
Mobil: +36-70-666-0774
E-mail: VasG@otpbank.hu

Észak-dunántúli Régió

Győr-Moson-Sopron megye
Csizmadia Tamás, tel.: +36-96-508-518
E-mail: CsizmadiaT@otpbank.hu

Fejér megye
Brichter Ákos, tel.: +36-22-537-905
E-mail: Akos.Brichter@otpbank.hu

Vas megye
Arthofer Roland, tel.: +36-94-519-547
E-mail: Roland.Arthofer@otpbank.hu

Komárom-Esztergom megye
Ingár Nikoletta, tel.: +36-34-516-984
E-mail: Nikoletta.Ingar@otpbank.hu

Veszprém megye
Bódiné Petri Bernadett, +36-88-546-422
E-mail: Bernadett.Petri.Bodine@otpbank.hu

Északkelet-magyarországi Régió

Hajdú-Bihar megye
Váczi Gábor, tel.: +36-52-506-546
E-mail: vaczig@otpbank.hu

Heves megye
Mélypataki Nóra, tel.: +36-36-510-530
E-mail: Nora.Melypataki@otpbank.hu

Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Parázsó Tamás, tel.: +36-46-511-783
E-mail: parazsot@otpbank.hu

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Répási Attila, tel.: +36-42-524-115
E-mail: RepasiAt@otpbank.hu

Nógrád megye
Csörge Gábor, tel.: +36-32-521-914
E-mail: csorgeg@otpbank.hu

 

Ez a böngésző sajnos nem tudja megjeleníteni a honlapunkat.

Kérjük, használja a legfrissebb Chrome, Firefox, Internet Explorer vagy Edge böngészőt.

Az Ön teendője:

  • nyisson új oldalt a fenti böngészők valamelyikén,
  • másolja be honlapunk linkjét a böngészősávba, és nyomja meg az Entert,
  • és már használhatja is az oldalunkat.

Ha kérdése van, írjon nekünk az informacio@otpbank.hu e-mail címen!

Your browser is not compatible with this site. Read more.