Önkormányzati kapcsolattartóink

Az OTP Bank kapcsolattartói a következő elérhetőségeken állnak az önkormányzati ügyfelek rendelkezésére

Budapesti Régió

Nádor utcai Vállalati Business Centrum
Kocsis Szilvia, tel.: +36-1-428-8426
E-mail: kocsisszil@otpbank.hu

 

Dél-alföldi Régió

Bács-Kiskun megye
Gyenizse Gábor, tel.: +36-76-517-454
Mobil: +36-70-640-2471
E-mail: Gabor.Gyenizse@otpbank.hu

Békés megye
Dr. Zsurzsucz Zsolt, tel.: +36-66-620-709
E-mail: zsurzsuczzs@otpbank.hu

Csongrád-Csanád megye
Hódi Zsuzsanna, tel.: +36-62-620-769
E-mail: hodizs@otpbank.hu

Jász-Nagykun-Szolnok megye
Thurzó Éva, tel.: +36-56-506-719
E-mail: rozalia.eva.thurzo@otpbank.hu

Dél-dunántúli Régió

Somogy megye
Kovácsné Sződi Katalin, tel.: +36-82-501-973
Mobil: +36-70-902-6375
E-mail: Katalin.Kovacsne.Szodi@otpbank.hu

Baranya megye
Tirkala Krisztina, tel.: +36-72-502-959
Mobil: +36-70-708-1334
E-mail: TirkalaK@otpbank.hu

Tolna megye
Rácz Balázs, tel.: +36-74-504-626
Mobil: +36-70-902-6366
E-mail: Balazs.Racz@otpbank.hu

Zala megye
Pál Veronika, tel.: +36-92-503-847
Mobil: +36-70-902-6375
E-mail: Veronika.Pal@otpbank.hu

Észak-dunántúli Régió

Győr-Moson-Sopron megye
Csenger Ferenc, tel.: +36-96-508-506
Mobil: +36-70-708-1271
E-mail: Ferenc.Csenger@otpbank.hu

Fejér megye
Vékony István, tel.: +36-22-537-930
Mobil: +36-70-708-1819
E-mail: Istvan.Vekony@otpbank.hu

Vas megye
Arthofer Roland, tel.: +36-94-519-547
Mobil: +36-70-903-5146
E-mail: Roland.Arthofer@otpbank.hu

Komárom-Esztergom megye
Lele Ágnes, tel.: +36-34-516-961
Mobil: +36-70-902-6340
E-mail: Judit.Agnes.Lele@otpbank.hu

Veszprém megye
Bódiné Petri Bernadett, +36-88-546-422
Mobil: +36-70-511-2869
E-mail: Bernadett.Petri.Bodine@otpbank.hu

Északkelet-magyarországi Régió

Hajdú-Bihar megye
Váczi Gábor, tel.: +36-52-506-546
E-mail: vaczig@otpbank.hu

Heves megye
Mélypataki Nóra, tel.: +36-36-510-530
E-mail: Nora.Melypataki@otpbank.hu

Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Parázsó Tamás, tel.: +36-46-511-783
E-mail: parazsot@otpbank.hu

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Répási Attila, tel.: +36-42-524-115
E-mail: RepasiAt@otpbank.hu

Nógrád megye
Tari Zoltán, tel.: +36-32-521-918
Mobil: +36-70-443-2582
E-mail: Zoltan.Tari@otpbank.hu

 

Ez a böngésző sajnos nem tudja megjeleníteni a honlapunkat.

Kérjük, használja a legfrissebb Chrome, Firefox, Internet Explorer vagy Edge böngészőt.

Az Ön teendője:

  • nyisson új oldalt a fenti böngészők valamelyikén,
  • másolja be honlapunk linkjét a böngészősávba, és nyomja meg az Entert,
  • és már használhatja is az oldalunkat.

Ha kérdése van, írjon nekünk az informacio@otpbank.hu e-mail címen!

Your browser is not compatible with this site. Read more.